CLANEK

 

WWW vydávají žívák z Rock Café!

Pokud jste měli pocit, že je okolo pražské formace WWW už zase nějakou dobu podezřelé ticho, jejich nové 2CD pro vás bude jako blesk z čistého nebe. Dvě řadová alba WWW patří právem k tomu nejlepšímu, co můžete v českých hudebních vodách slyšet. Beznadějně vyprodaný debut Neurobeat (Bigg Boss, 2006) a druhou desku Tanec Sekyr (Bigg Boss, 2009) teď doplní nové 2CD s živým záznamem koncertu kapely, který se odehrál 12. dubna v pražském klubu Rock Café.

 

Koncerty jsou ve všech městech vyprodány a kapela odehrála již řadu prestižních kulturních, filmových, divadelních či tanečních festivalů u nás i v zahraničí. Živá vystoupení WWW ve složení Sifon, MilesaDJ Brainythug mají neopakovatelnou atmosféru a je již téměř pravidlem, že samotná show se odvíjí od reakcí fanoušků. Díky nekonečnému přidávání tak trvá kolikrát více než dvě hodiny. Často zazní obě kompletní alba v koncertní podobě, které poté Sifon doplní o nový materiál či jiná překvapení ze svého archivu. Nejinak tomu bylo i v dubnu v Rock Café, kdy měli fanoušci možnost slyšet naživo kompletní repertoár WWW. Atmosféru tohoto konkrétního koncertu si budete moci vychutnat  ze záznamu, který vychazí jako nové 2CD WWW pod hlavičkou labelu Bigg Boss. Deska vychází v limitované sérii pouhých 631 kusů, což odpovídá tehdejší návštěvnosti koncertu a zároveň znamená naprosto vyprodaný klub Rock Café.

2CD WWW Live vyhází již 7. prosince 2011 a k zakoupení bude tentokrát pouze výhradně skrze Bigg Boss e-shop a v omezeném počtu kusů také v pražském obchodě Radost FX, a to již v den vydání. Pro fanoušky WWW je tu další "must have" nosič, všichni ostatní nechť objednávají limitovanou sérii desek, dokud je ještě na skladě.

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016