Po Gentlemanovi konečně dorazí do Prahy i jeho jamajský kámoš Daddy Rings, kterého kdysi objevil už legendární King Tubby! Přijďte si užít jeho první koncert v ČR a pochopíte, proč si jej Gentleman zve jako hosta na všechny své desky (Daddy pro něj mj. napsal i megahit "Dem Gone").
Tento ostřílený a přitom věčně pozitivní zpěvák má rozjetou vlastní kariéru a to hlavně v Evropě, kam odjel v ´97 oficiálně reprezentovat Jamajku na hudební veletrh Midem. Díky tomu se potkal mj. s Gentlemanaem a jeho soundem Pow Pow Movement, s kterými spolupracuje dodnes. Riddimy ale pro něj nahrávali i takový velikáni, jako jsou Sly Dunbar, Dean Fraser nebo Gussie Clarke. Do Prahy Rings dorazí se zkušeným rakouským backing bandem House of Riddim a jeho nové album THE MOST HIGH právě vychází u jeho vlastního labelu African Glory. Support obstarají češko-američtí Afrodisiak, francouzský selektor Damalistik aka Roots Survival, Admirál Kolíbal a Herby Boy.
Klub Roxy se 2.dubna promění v místo, kde doslova zavane nefalšované jamajské reggae. Českému publiku se poprvé představí Daddy Rings, jeden z nejtalentovanějších jamajských umělců současnosti, který od října 2007 sklízí (…úspěchy) se svojí zatím poslední deskou The Most High. Společně s ním vystoupí také House of Riddim z Rakouska a domácí formace Afrodisiak. Z djs to jsou pak Roots Survival (fr), Admirál Kolíbal & Herbyboy.
Daddy Rings, vlastním jménem Everold Dwyer, se narodil v roce 1971 v Manchesteru na Jamajce. Jako mnoho vrstevníků i jeho přitahovala od mládí hudba sound systémů. Tady poprvé také sbíral první hudební zkušenosti, když vystupoval v sound systému svého strýce Culture Shanty Hi-Fi, a kde se zároveň postavil poprvé k mikrofonu. Obdiv okolí k jeho talentu a vlastní kuráž mu ukázala už v 18 letech cestu do Kingstonu, kde potkal Kinga Jammyho (známý též jako Prince Jammy). Během devadesátých let se jeho působištěm stává Gussie Clarke’s camp, což mu dalo možnost plně rozvinout nejen pěvecké schopnosti, ale i cit pro psaní zajímavých textů. Kolem Daddyho se začal formovat skupina umělců zvučných jmen, jako Sly Dunbar, Dean Fraser a Robert Lyn. V Anchor-Studios vzniká první vynikající album s názvem Stand Out.
V roce 1997 reprezentoval Jamajku v Evropě na Reggae rock Cannes Midem, kde prorazil zejména song Herb Fi Bun. Krátce nato dostal Daddy nabídku od anglického labelu Greensleeves Records, aby u nich natočil dva tracky (Herb Fi Bun a Rumours) jako maxi-singl. Záměrem vydavatelů bylo zaútočit na mladší posluchače a na djs, což se těmito songy do puntíku povedlo. Ještě tentýž rok (1997) se rozbíhá tour po Holandsku, Velké Británii a Německu, které se dá označit jako zásadní zlom v Daddyho kariéře. O spolupráci s ním jeví zájem mnoho významných umělců, včetně kolínského Pow Pow sound systému, díky nimž se stává rezidentem klubu Petite Prince, kde probíhají nefalšované jamajské sessions.
V roce 2002 se potkal s Gentlemanem, se kterým se podílí na songu Grande Finale, a pro kterého zároveň napsal i několik textů (např. megahit Dem Gone). Přestože jeho úspěch stoupá hlavně v Evropě, nikdy se z jeho skladeb nevytratil vliv jeho rodné Jamajky. Vytíženost díky tour a poptávky po jeho spolupráci na různých projektech mu však dlouho odepírala čas na tvorbu vlastního alba, přestože publikum si ho žádalo už hodně dlouhou dobu. To, že toto „zaháleníů nebylo úplně na škodu se ukázalo např. při spolupráci s Barringtonem Levym a opět s Gentlemanem, kdy vznikl hit Caan Hold Us Down.
V roce 2007 se všichni příznivci dočkali. Po téměř deseti letech vychází druhé album s názvem The Most High, které vydal na vlastním labelu. Album obsahuje 17 vypilovaných tracků, obsahující vždy něco z toho, co dělá Daddyho jedinečným – nezaměnitelný hlas, unikátní lyrika a samozřejmě pozitivní vztah ke svému rodnému ostrovu a hudbě, která mu dala možnost seberealizace.