PARTYINFO

 

VICTOR RUIZ (BR)

Datum konání:
27.04.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Victor Ruiz (BR), Tibiza, Pixie, Hory_Doly
2nd stage: Arturo Legorreta, Mike Corner
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 260,- Kč + poplatky GoOut: https://goout.net/cs/listky/victor-ruiz/etyb/, TPro: https://www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2260673-victor-ruiz.html, NoD: 270,- Kč, na místě: 300,- Kč
Line-up:
23:00 - 24:00 Tibiza
00:00 - 01:30 Pixie
01:30 - 03:30 Victor Ruiz
03:30 - 06:00 Hory_Doly

2nd stage: Arturo Legorreta, Mike Corner
 
 
Brazilská techno star Victor Ruiz dnes vystoupí v Roxy
Brazilská techno star Victor Ruiz poprvé v ČR

Futuristický sound a techno přímo od srdce. Do Roxy míří hvězda současné elektronické hudby a živelný brazilský rodák Victor Ruiz. Autor úspěšných remixů pro Stephana Bodzina nebo Olivera Huntemanna se díky své neutuchající energii vyhoupl na výslunní a získal si silnou základnu fanoušků. V létě se mu navíc podařilo umístit hned se třemi releasy v Beatport Top 10. DJ a producent, který umě kombinuje industrial se svými exotickými kořeny, se představí 27.4. konečně v Roxy. Předprodej začíná v úterý 23. ledna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24 hodin, poté i v ostatních předprodejích.

 

"Victor Ruiz is son of mother House and father Techno" o něm napsal server Beatport a lépe snad rodáka ze São Paula ani vystihnout nejde. V 19ti letech odmaturoval z produkce elektronické hudby a od té doby bylo jasno, čemu propůjčí svůj talent. Hudba je pro Victora jedna velká srdeční záležitost a tak i on dává do svých setů a tracků celé srdce i mysl. Jeho gró je techno s hutnou basovou linkou, které často doplňují lehce exotické house melodie (např. set z Fusion Festivalu). Velkou základnu fanoušků si tím získal především u německých fans, za kterými se vždy rád vrací třeba do jeho oblíbeného berlínského klubu Sisyphos. Svou tvorbou navázal spolupráci třeba i s legendárním Stephanem Bodzinem, Thomasem Schumacherem nebo Oliverem Huntemannem a labely Stil Vor Talent, Suara, Senso Sounds. Během léta se dokonce jeho tři releasy ("I am", "Inside out", "Clutch") umístily naráz v TOP 10 (#1, #3 a #5) na Beatportu.

Victor Ruiz

Victor vzkazuje: "Our lives runs fast: enjoy the ride!" Techno jízdu v jeho režii zažije ROXY už 27.4.

FB event


video:

Stephan Bodzin - "Ix (Victor Ruiz Remix)"

Victor Ruiz - "Fusion Festival 2016"

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016