PARTYINFO

 

MONOLOC, MILTON BRADLEY (DE)

Datum konání:
18.01.2020 - sobota
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Monoloc, Milton Bradley (DE), Karel Kösttal
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 23:00, vstup: 200,- Kč + poplatky, NoD: 210,- Kč, na místě: 200,- Kč

Line-up:
23:00 - 01:00 Karel Kösttal
01:00 - 03:30 Monoloc
03:30 - 05:30 Milton Bradley
 
 
Monoloc a Milton Bradley znovu zahalí Roxy do techno temnoty

Jarní sezonu rozjede pražská Roxy temně a dunivě. Do Prahy se vrátí zástupce Rødhådova berlínského labelu Dystopian, Monoloc, a opět ne sám. Podpoří ho jeho stájový kolega Milton Bradley, aby společně na jednu noc proměnili klub v chrám techna. Monolocovo poslední album bylo Mixmagem označeno za korunovační klenot labelu. Není to ale jediná perla z jeho produkce. Za zmínku stojí třeba track "Phoenix" pro kompilaci "Afterlife" pod taktovkou Tale of Us. Zazní i během lednového setu? Nechme se překvapit. Předprodej začal 18. prosince přednostně prvních 24 hodin pro registrované v MY ROXY. Poté přes GoOut.net.

 

Monoloc je techno fanatik, který si ale nejdřív prošel transformací z rocku a heavy metalu. Jakmile objevil elektroniku, zasvětil svůj život tanečnímu parketu. Aby šel štěstí naproti, přestěhoval se z rodného Frankfurtu do Berlína a příklon k technu byl nevyhnutelný. Od začátků vlastní hudební produkce pak uběhlo dlouhých šest let, než byl spokojen s jejím zvukem a rozhodl se dát ji k poslechu někomu jinému. To okamžitě vyústilo v přátelství s Chrisem Lieblingem a prvním releasům na CLR roku 2008. Na rozdíl od Monoloca je Milton Bradley rodilý berlíňan a tak jeho první kontakt s hudbou byl poslech žánru acid house, od kterého byl jen krok k belgickému technu. Záhy začal sbírat desky a hrát, ale k vlastní produkci se dostal až v době, kdy Monolocovi vycházelo první EP.

Monoloc


I přesto, že s cestami za hraním začal Monoloc poměrně pozdě v roce 2010, patří v současné době ke stálicím světové techno scény. Pravidelně hraje na festivalu Afterlife a parties Rødhådova labelu Dystopian. Objevil se na festivalech Melt! a Awakenings či v londýnském Fabricu. Ve spojení s Miltonem Bradleym tak čeká zaručená kvalitní zábava pro každého nadšence do hutného temného zvuku a tlumených světel se stroboskopy. Pokud na vás tento popis sedí, oblečte černou a přijďte 18. ledna do ROXY.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016