PARTYINFO

 

ELECTRO APOCALYSE VOL.1 - LET YOUR BODY BURN

Datum konání:
08.06.2024 - sobota
Místo konání:
Praha - Gauč ve Stromovce
Live:
The Opposer Divine, Terminal State, Body Of Pain, Bolehlav, Kifoth, diSHARMONY, Vanessa
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 15:30, vstup: předprodej: www.smsticket.cz

 
 
Česko-slovenské EBM sjednocení bude ve Stromovce

První ročník festivalu Electro Apocalypse, zaměřený na tvrdší odnože elektronické hudby, oživí letos 8. června pražskou Stromovku. Tento jedinečný festival slibuje celodenní hudební zážitek s vystoupeními předních českých a slovenských elektronických projektů. Hlavní pořadatel akce, Konrád Kraft, k pořádání festivalu říká: "EBM a obecně tvrdá elektronická scéna má u nás velmi silnou fanouškovskou základnu, a přesto je z neznámých důvodů ignorována pořadateli českých a slovenských festivalů. Rozhodli jsme se proto vytvořit si vlastní žánrový festival."

 

Electro Apocalypse nabídne fanouškům příležitost slyšet živě zvučná jména této scény, mezi které patří slovenští Kifoth, kontroverzní legenda Vanessa, Terminal State, The Opposer Divine a sporadicky vystupující projekt Disharmony. Z českých projektů se dále představí Bolehlav a Body of Pain

Electro Apocalypse


Konání festivalu v prostorách Gauče ve Stromovce, od 15:30 do 22:00 přináší nevšední kombinaci EBM pikniku a hudebního festivalu. Tento netradiční čas a venkovní prostředí vyzývá fanoušky tvrdé elektroniky k výletu, posezení v přírodě a užívání si electronic body music v unikátním prostředí magického parku.

Organizátoři mají ambice rozšířit akci Electro Apocalypse v budoucnu i do dalších měst, jako jsou Brno, Ostrava a Bratislava, a vytvořit tak putovní festival.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016